_________ استفاده از مطالب اين سايت با ذکر منبع بلامانع است _________

" کانون قلم"

فراخوان مسعودرجوی به دولت عراق برای به اذعان به پناهندگی ساكنان شهراشرف


به نقل از سایت مجاهدین

درپی حكم دادگاه عالی اروپا مبنی بر لغو نامگذاری تروریستی از سوی اتحادیه اروپا , آقای مسعودرجوی رهبر مقاومت ایران طی پیامی این پیروزی بزرگ در برابر ملایان حاكم برایران را به ایرانیان درداخل و خارج كشور و به اعضای درشهر اشرف تبریك گفت و آنرا پیروزی عدالت بر سیاست و تجارت توصیف كرد.
آقای رجوی گفت:واردكردن نام مجاهدین در لیست های تروریستی امریكا و اتحادیه اروپاصرفا به درخواست فاشیسم مذهبی در تهران انجام شد.برچسب تروریستی علیه بزرگترین نیروی اپوزیسیون ملایان , آزادی ملت ایران را از یوغ دیكتاتوری دینی یك دهه به تاخیر انداخته و صدمات و لطمات بسیاری را موجب شده است. اما امروز علاوه بر مردم ایران 5 میلیون و 200 هزار نفر از مردم عراق نیز همراه با یك هزار و ششصد تن از شیوخ عشایر و 12 هزار حقوقدان و وكیل, علیه اتهام تروریسم ودیگر اتهامات ساخته و پرداخته ملایان حاكم برایران به حمایت از مجاهدین و ساكنان اشرف برخاسته اند.
رهبر مقاومت افزود:رأی دادگاه عالی اروپا نشان مى دهدكه عنوان تروریست قبل از هركس باید به گردن فاشیسم مذهبی حاكم برایران آویخته شود. چنین برچسبی علیه مجاهدین ایران كه برای دمكراسی و جدایی دین از دولت مبارزه میكنند,بزرگترین مشوق برای دیكتاتوری تروریستی و مذهبی در سركوب مردم ایران و برای صدور تروریسم وبرای دخالت و جنایت هرچه بیشتر در عراق بوده است.
آقای رجوی بمباران و خلع سلاح در عراق را یك اشتباه مهلك وبرهم زننده تعادل استراتژیك به سود ملاهای ایران خوانده است كه از قدیم قصد صدور انقلابشان به عراق و ایجادحكومتی مانند خودشان را در این كشور داشتند. اگر این اشتباه استراتژیكی تصحیح نشود عواقب آن علاوه بر مردم ایران و مردم عراق, دامنگیر خاورمیانه و جامعه بین المللی میشودوهمچنانكه آخوندها میخواهندایالات متحده را دربن بست عراق فرو میبرد.
وی از ایالات متحده خواسته است نامگذاری تروریستی را كه از ابتدا یك امتیازناموجه سیاسی به استبدادمذهبی حاكم برایران بوده است لغو كند.
آقای رجوی همچنین دولت عراق را به اذعان به حق پناهندگی 20 ساله ساكنان اشرف و قطع محاصره كه تنهابسود رژیم ایران می باشد فراخوانده استـ .


سازمان مجاهدین خلق ایران
اشرف-عراق
22آذر1385 13دسامبر2006

 

 

 سایت قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است

مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان آن می باشد