_________ استفاده از مطالب اين سايت با ذکر منبع بلامانع است _________

" کانون ایران قلم"

kanoon@iran-ghalam.de

info@iran-ghalam.de

www.iran-ghalam.de

هشدار به مجامع بین المللی

فرار به جلو مفتضحانه فرقه رجوی برای جلوگیری از دیدار خانواده ها با فرزندانشان

 

23.02.2010

بتول سلطانی

ضدیت عقاید مجاهدین خلق به رهبری مسعود رجوی با خانواده و بنیاد خانواده بر کسی پوشیده نیست و سالهاست که خانواده در درون این فرقه متلاشی شده است اما برخورد دوگانه سازمان را بنگرید، سازمانی که خانواده در عقایدش جایی ندارد و حتی اگر عضوی فکر خانواده به سرش زد بایستی بیاید در جمع این گروه توبه کند و مورد انتقاد و موأخذه قرار بگیرد. اما بجای اینکه همین را به جامعه جهانی بگوید که ما اصلا خانواده را قبول نداریم و همان حرفی که رهبر مسعود رجوی در جمع دور و برش گفته بود "خانواده ها بروند گم شوند" یا اینکه از همه تعهد گرفته می شود که خانواده نداریم و خانه و خانواده ام ارتش آزادی است. بجای اینکه همین حرفها را در تبلیغاتشان بگویند رفتن خانواده ها جلوی قرارگاه برای دیدار با فرزندانشان یا بستگانشان را مزدوران خمینی و فشار بر روی اشرف ذکر می کنند. آنها در یک اقدام مضحک اعلام کرده اند که بیمارستان  در قسمت ورودی اشرف است و آنها بیماران بد حال دارند و با یکی از این بیماران سرطانی هم مصاحبه کرده اند. رهبر سازمان مهری سعادت از اعضای شورای رهبری این سازمان را نیز به صحنه و پای خط تفسیر خبر صدای آمریکا آورد و وی  همین اکاذیب را از روی نوشته ای که احتمالا فرشته یگانه ای دست او داده خواند و اما آنجا گیر کرد که جمشید چارلنگی پرسید که یعنی سازمان مجاهدین امکان رفت و آمد به بیرون اشرف دارد که افراد را شناسایی هویت کند که این افراد و پلیس که به حمایت خانواده ها و برای دیدار بستگانشان آمده اند مزدوران دولت ایران هستند؟

اینها تماما خط به خط توسط رجوی به سلسله مراتب دیکته می شود. و حتما هم وی از مهری سعادت سخت انتقاد خواهد کرد که به نقطه خارج از خودش یعنی خود مسعود خوب وصل نبوده که نتوانسته رجوی نشان پاسخ بدهد.

اما باید در اینجا برای روشن شدن بیشتر افکار عمومی بگویم که علت اینهمه هیاهوی تبلیغاتی سازمان بر علیه خانواده ها و مزدور نامیدن آنها برای این است که در حال حاضر رجوی جان 3500 نفر را در عراق گروگان اهداف خود گرفته است و از آنجا که دیدار خانوادگی تیر خلاص این هدف شوم رجوی است. او تمام توان و دود و دم تبلیغاتی خودش را بکار می گیرد تا مانع مسافرت خانواده ها به اشرف شود و رجوی بتواند با خیال راحت به حیات ننگینش ادامه دهد. عراق جای ماندن نیست به کدام دلیل اینهمه اصرار بر حفظ این تکه زمین که متعلق به مردم عراق است می کند و چرا نمی گذارد این افراد اسیر با خانواده ها دیدار کنند. از چه می ترسد که اجازه دیدار نمی دهد. چرا اجازه نمی دهد تا بروند در خارج از سلطه تشکیلاتی ملاقات با خانواده داشته باشد آیا بیست سال تغذیه فکری و پرورش افراد کافی نیست تا واقعا آن کس که می خواهد دوباره به مناسبات تشکیلاتی رجوی برگردد؟

اما بنگرید که مناسبات مخوف تشکیلاتی حتی  اینچنین از بیماران سرطانی هم نگذشته و وی را وادار به مصاحبه تلویزیونی کرده اند تا جای ظالم و مظلوم را که همانا خانواده ها و افراد اسیر این فرقه است عوض کنند. در حالیکه من که بیست سال آنجا بودم و همه اعضا جدا شده هم می دانند که امداد تا سال 86 آخر قرارگاه  به سمت ضلع شرف این پادگان بود و این حتی برای من هم که می شنیدم جای تعجب داشت که چگونه جای امداد را عوض کرده و جلوی درب منتقل کرده اند. بهتر است این سازمان که اینهمه داعیه حقوق بشر دارد اول از همه بگوید که آیا عراق جای نگهداری این بیمار به قول خودش سرطانی است؟ چگونه است که برادرسیاوش (محمد حیاتی) که سالها برای نفرات داخل قرارگاه اشرف روضه می خواند می تواند به اروپا بیاید یا دائم نفرات سر سپرده این سازمان را جلوی دوربین می بینیم اما چطور که بیماران نه تنها در اشرف نگهداری می شوند و  برای مداوا به خارج فرستاده نمی شوند بلکه محل آنها هم از خیر سر آقای رجوی به جلوی درب منتقل می شوند و از این گذشته مجبور به مصاحبه تلویزیونی هم می شوند!!!

اما افسوس که باز هم رسانه ها و برخی افکار طعمه تبلیغات و لابی های اینها می شوند و شاهد می شویم که تفسیر خبر صدای آمریکا که بایستی صدای خانواده هایی که سالهاست از فرزندان خود بی خبرند و در این سرما زمستان و خطرات مسافرت به عراق را به جان خریده اند تا شاید بتوانند عزیز اسیر خود را آزاد کنند به گوش مجامع بین المللی برساند صدای ظالمان حاکم بر جان و فکر این افراد را منتشر می کند. و فردی از شورای رهبری بنام مهری سعادت روی خط می آورد هر چند که خود وی هم یک وسیله و ابزار دست آقای رجوی است ......

در مورد سمیه محمدی که اینهمه سازمان او را بر علیه پدرش شاخ کرده است باید بگویم که وی یک دختر ساده و طعمه خوبی برای تشکیلات رجوی بود که علاوه بر آنکه سالها سازمان روی او کار کرد باز بعد از اینکه پدرش برای دیدار او رفت و حقایقی را با برادرش در میان گذاشت و او تصمیم گرفت اشرف را ترک کند رجوی در شورای رهبری هیاهویی به پا کرد و نسبت به سمیه هشدار داد از آن پس تشکیلاتی که سمیه در آن قرار داشت در آماده باش قرار گرفت و بر روی سمیه متمرکز شد که نکند او هم واقعیت پوچی ماندن در ا شرف را در ارتباط با پدرش بفهمد و شبانه روز روی او انرژی می گذاشتند و به قول خودشان حسابی او را شاخ کرده و لانسه می کردند و این دستور رجوی بود. که قیمت سمیه هر چه هست باید داده شود تا پوزه پدر به خاک بمالد.

می خواهم از همین طریق به مجامع بین المللی و همینطور خانواده ها ی افراد اسیر این فرقه هشدار بدهم که این فرافکنی های رجوی زنگ خطر جدی است برای قربانی کردن اعضا باقیمانده در عراق بخصوص که که با این هیاهوی تبلیغاتی و بستن درب قرارگاه اشرف و به خاک و عذاب کشاندن خانواده ها می خواهد آنها و سایر خانواده ها را ترسانده و از نزدیک شدن به اشرف بازدارد و مجبور به سکوت یا همکاری کنند. با این هدف که رجوی بتواند بر خر مراد اشرفش سوار شده و باز هم قربانیان جدیدی بگیرد. در تصاویری که از فیلمهای فاتحان که مجروح شدگان این فرقه توسط پلیس عراق با رجوی اخیرا مشاهده کردم چندین بار نفر خطاب به رجوی می گوید که به ما دستور اکید داده شده بود که طبق فرمان عمل کنیم. چه کسی پاسخگوی خون یازده نفر کشته شدگان 6 و 7 مرداد که به دستور تشکیلات عمل کردند و سوخته شدگانی همچون صدیقه مجاوری و ندا حسنی است.

هشدار می دهم که این اقدام تشکیلات رجوی برای مسدود کردن راه دیدار خانواده این پیام را در بردارد که رجوی هیچ قصد آزاد سازی این اسیران را ندارد و قتل عامی را در سر برای حفاظت از تشکیلاتش در اشرف می پروراند. باز هم می گویم که انتظاری از نفرات داخل اشرف نیست چرا که آنها محاط در یک تشکیلات پیچیده هستند و آنها نیازمند کمک خانواده ها و مجامع بین المللی هستند و اتفاقا دخالت پلیس هم بی فایده است چرا که رجوی همین را می خواهد تا با ریختن خون یک به یک نفرات تشکیلاتش را در اشرف حفظ کند و به این امید است تا شاید بتواند در آینده دوباره سلاح بدست بیاورد و بتوانداز این قراگاه عملیات تروریستی را سازماندهی کند.

آیا اینهمه رنج و مصیبت برای مردم عراق کافی نیست که تو هم مزید بر علت شده ای؟ آیا اینهمه رنج و شکنج افراد اسیر در اشرف کافی نیست؟ دنبال چه هستی که این افراد را آنجا اسیر نگهداشته ای؟


مطالبی در ارتباط:

ــ حضور قربانیان مجاهدین خلق در کنسولگری فرانسه در شهر ژنو ( ایران قلم )

ــ همراه با  محمدی ودیگرخانواده اسیران فرقه رجوی پژواک صدای این هستی باختگان باشیم ( الف مینو سپهر )

ــ تقاضا از مقامات عراقی برای کمک به خانواده قربانیان در کمپ اشرف ( ایران اینترلینک )

ــ مصاحبه با قربانیان نقض حقوق بشر در مجاهدین خلق در شهر ژنو  ( ایران قلم )

ــ نامه ای برای سمیه  ( الهام قوام زاده )

ــ ملاقات قربانیان مجاهدین خلق با نهاد های مدافع حقوق بشر در ژنو ( ایران قلم )

ــ حمله مجاهدین به خانواده های ایرانی اسیران در پادگان اشرف ( العالم )

ــ حضور گسترده قربانیان در"اجلاس حقوق بشر سازمان ملل" در ژنو ( ایران سبز )

ــ حضور فعال زنان مدافع حقوق بشر در   ژنو ـ سوئیس ( ایران قلم )

ــ شروع رسیدگی قوه قضاییه عراق به جرایم جنایی مجاهدین خلق ( ایران اینترلینک )

ــ چه كسی مجاهدین را نقد می كند؟ ( مزدا پارسی )

ــ مصاحبه  با خانم سلطانی عضو سابق شورای رهبری مجاهدین، قسمت پنجم ـ برای " ناکرده " هایتان ( از من ) پوزش بطلبید ( سایت ایران قلم )

ــ نامه ای به زهرا ( مهدی خوشحال )

ــ آقای رجوی می خواهند صورت مسئله اصلی را پاک کنند ( بهار ایرانی )

ــ مصاحبه  با خانم سلطانی عضو سابق شورای رهبری مجاهدین، قسمت چهارم ـ نگاهی به پیام سی دی ماه 1388 مسعود رجوی   ( ایران قلم )

ــ خانواده اسیران فرقه تروریستی رجوی _ مزدور اطلاعاتی ! و یا قربانی ؟( الف مینو سپهر )

ــ نگاهی به روش های اخاذی مالی  مجاهدین خلق در اروپا ـ قسمت دوم ( علی جهانی )

ــ مصاحبه  با خانم سلطانی عضو سابق شورای رهبری مجاهدین، قسمت سوم ـ نگاهی دیگر به کودکان خاکستری  ( ایران قلم )

ــ مدالی برای یک تروریست در فرانسه ( انجمن عدالت )

ــ نگاهی به روش های اخاذی مالی  مجاهدین خلق در اروپا ( علی جهانی )

ــ شیوه های جمع آوری صدقه و کمک مالی توسط سازمان مجاهدین – بخش اول  ( کانون آوا )

ــ این شهر همیشه شهر بازی بوده است ( حسن زبل )

ــ نگاهی به پیدا و پنهان فرقه رجوی در دنیای مجازی ( مینو سپهر )

ــ پشت پرده پیام تسلیت مریم رجوی به مردم هائیتی ( ایران اینترلینک )

ــ نامه آقای جواد فیروزمند و پاسخ خانم بتول سلطانی ( ایران قلم )

ــ مصاحبه  با خانم سلطانی عضو سابق شورای رهبری مجاهدین، قسمت دوم ـ وقتی صاحب سلاح باشد، سلاح هم هست ( ایران قلم )

ــ نامه انجمن ایران باستان به آقاینیکلاس سارکوزی رئیس جمهور  فرانسه (ایران باستان )

ــ نامه سرگشاده مسعود خدابنده به نخست وزیر بریتانیا، گوردن براون ( سی ان بی سی )

ــ مصاحبه سایت ایران قلم با خانم سلطانی عضو سابق شورای رهبری مجاهدین خلق، قسمت اول ( ایران قلم )

ــ فرار جمعی راه حل فرضی رجوی در جریان انتقال و جابجایی ( بهار ایرانی )

ــ گزارش دادگاه ایوبونه در پاریس ـ قسمت اول  ( آریا ایران )

ــ ورود خانم بتول سلطانی عضوگریخته شورای رهبری به اروپا و پیامدهای سازنده آن درجمع شدن پایگاه اوور ( مینو سپهر )

ــ مصاحبه با خانم  بتول سلطانی وآقای رضا صادقی در پارلمان اروپا،قسمت دوم ( ایران قلم )

ــ نگاهی به حضور خانم بتول سلطانی در پارلمان اروپا و تصمیم دولت عراق برای جابجایی اعضای مجاهدین  ( علی جهانی )

ــ دادگاه پاریس ،"ایوبونه" و شکست مفتضحانه مجاهدین در پای میز محاکمه ( آریا ایران )

ــ نامه تشکر کانون ایران قلم به آقای دکتر برنارد کوشنر وزیر خارجه فرانسه ( ایران قلم )

ــ عراق به جولانگاه تروریست ها و مجاهدین خلق تبدیل نخواهد شد ( ترجمه از ایران اینترلینک )

ــ جمع شدن اشرف گامی مهم درراه مبارزه باتروریسم ( مینو سپهر )

ــ مصاحبه با خانم بتول سلطانی وآقای رضا صادقی در پارلمان اروپا، قسمت اول ( ایران قلم )

ــ متن سخنرانی خانم بتول سلطانی در پارلمان اروپا ( بتول سلطانی )

ــ جنگجویان سابق در قبال دستور پلیس عراق برای ترک کمپ اشرف مقاومت می کنند ( خبرگزاری فرانسه ـ ترجمه از ایران اینترلینک )

ــ حضور خانم بتول سلطانی در پارلمان اروپا، یک پیروزی دیگر ( ادوارد ترمادو )

ــ پاسخ برنارد کوشنر وزیر امور خارجه فرانسه به سئوال کتبي سناتور ژان پیرشونمان  در مورد قرارگاه اشرف در عراق  ( ترجمه از کانون آوا )

ــ راه حل واقع بینانه دولت عراق برای انتقال فرقه مجاهدین به بغداد یا نقره السلطان ( ایران قلم )

ــ نامه انجمن ایران باستان به آقای گونار ویگو لوند سفیر محترم کشورسوئد در فرانسه ( ایران باستان،آینده درخشان )

ــ خوش آمدگویی به ورود خانم بتول سلطانی به اروپا ( پیام رهایی )

ــ سفر به اعماق " نقره السلطان" ( جواد فیروزمند )

ــ درحالیکه دانشجویان ایرانی به دولت خود اعتراض می کنند، نقشه های سازمان مجاهدین خلق علیه مردم عراق با شکست مواجه میگردد ( آن سینگلتون )

 ــ حضور خانم بتول سلطانی و آقای رضا صادقی در پارلمان اروپا ( بتول سلطانی ـ رضا صادقی )

ــ نامه کانون ایران قلم به آقای گونار ویگو لوند سفیر سوئد در فرانسه ( ایران قلم )

ــ ای رهبر چماقداران جاسوس! اسم و شماره قطار من را فراموش کردی  ( بتول ملکی )

ــ خطر تروریست ها در اوورسورواز برای مردم فرانسه ( علی جهانی )

ــ  مصاحبه آقای بهزاد علیشاهی با آقای محمد حسین سبحانی در محل آکسیون ضد فرقه گرایانه ایرانیان در شهر سرژی فرانسه ( ایران قلم )

ــ حمله فالانژها و فریب خوردگان فرقه رجوی به اکسیون افشاگرانه در شهر سرجی ( ایران باستان )

ــ نامه سرگشاده مسعود خدابنده به ریاست جمهوری فرانسه، آقای سارکوزی ( ایران اینترلینک )

ــ کانون ایران قلم حمله چماقداران فرقه تروریستی رجوی به تجمع ایرانیان در شهر سرژی فرانسه را محکوم می کند ( ایران قلم )

ــ صدها تظاهر کننده فرانسوی خواستار اخراج فرقه تروریستی رجوی شدند ( آریا ایران )

ــ  نامه قدردانی کانون ایران قلم به آقای  ژرژ مالبرونو روزنامه نگار برجسته فرانسوی  ( ایران قلم )

ــ شش سال پس از صدام حسین در عراق ( ایران پیوند )

ــ " عراق جدید " و اطلاعیه 13 آبان مسعود رجوی ( علی جهانی )

ــ راز شکنجه گر شدن چیست؟ به مناسبت مرگ نادر رفیعی نژاد سرشکنجه گر فرقه مجاهدین ( محمد حسین سبحانی)

ــ خيال پردازي هاي رجوي ؛ رهبر عقيدتي مجاهدين ( مزدا پارسی )

ــ پذیرش رجوی به خروج از عراق، عقب نشینی یا واقع بینی  (بهار ایرانی )

ــ مصاحبه سایت ایران قلم با محمد حسین سبحانی در مورد اطلاعیه 13 آبان مسعود رجوی ( محمد حسین سبحانی )

ــ پذیرش رجوی به خروج از عراق، عقب نشینی یا واقع بینی ( بهار ایرانی )

ــ مجاهدین خلق تحت فشار فرانسه - ایران (فیگارو ـ ترجمه از آریا ایران)

ــ حراج قرارگاه اشرف، آخر خط ظرف استراتژیک رجوی ( بهار ایرانی )

ــ ممانعت فرقه رجوی از ملاقات خانواده ها با فرزندان خود ( علی جهانی )

ــ ترس و برده داری در فرقه مجاهدین خلق ( آن سینگلتون )

ــ پیام تبریک انجمن ایران باستان به خانم برتا ماریا کابرال به مناسبت پیروزی در انتخابات شهرداری پانتا دلگادا ( ابران باستان )

ــ گزارش ایران اینترلیک از قرارگاه "عراق جدید" (اشرف) ( ایران اینترلینک )

ــ نامه سرگشاده کانون ایران قلم به آقای ویدال کوآدراس نایب رئیس پارلمان اروپا ( ایران قلم )

 

 سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است

مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان آن می باشد